Czym jest i kto powinien kupić materac visco?

Czym jest i kto powinien kupić materac visco?
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Materiał Partnera

Materace piankowe zdobyły serca Polaków! Przekonajmy się, czym charakteryzują się materace visco.

Rola materaca w wypoczynku – to dlatego wybieramy materace piankowe

Wiele się mówi na temat wyboru odpowiedniego materaca. Wydaje się jednak, że w tym wszystkim zapomnieliśmy o kluczowej roli takiego przedmiotu w naszej sypialni. Materace zostały wymyślone w celu zapewnienia nam odpowiedniego komfortu w trakcie snu. Właśnie sen jest tu kluczowym aspektem – to proces biologiczny, który cechuje się ogromnym skomplikowaniem.

To niesamowite, że tak pozornie zwyczajna i codzienna rzecz przez lata była niedostępna dla naukowców. Nawet dziś wiemy na ten temat stosunkowo niewiele, a nad zagadnieniem pracują psycholodzy, biolodzy, neurolodzy i specjaliści z wielu innych dziedzin. Sen reguluje procesy hormonalne w organizmie, poprawia nasze funkcjonowanie na co dzień i sprawia, że nasz refleks utrzymuje się na wysokim poziomie, a my czujemy się po prostu dobrze i zdrowo. Warto walczyć o swój sen – stawka jest naprawdę wielka. Świetną pomoc będą tutaj stanowić najnowsze rozwiązania marki SleepMed.

Pianka visco – nowe rozwiązanie, doskonały komfort snu

W produkcji materacy stosuje się wiele różnych materiałów, od lateksu po sprężyny – możliwości są niemal nieskończone. Laboratoria takie jak SleepLab nieustannie pracują nad kolejnymi rozwiązaniami, które mają zapewnić jeszcze lepszą jakość snu. Stąd wzięła się na przykład pianka visco – to efekt długotrwałych badań naukowych.

Pianka visco jest wykorzystywana do tworzenia idealnych produktów medycznych od lat 80. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami dotyczącymi termoelastyczności – dostosowuje się do naszego ciała w dowolnej pozycji. Dobrze dobrany materac visco to gwarancja komfortu i wielu spokojnie przespanych nocy. Zaletą tego materiału jest znakomity wpływ na mięśnie użytkownika i wsparcie dla ich regeneracji. Pianka dobrze działa także na nasz układ krążeniowy – osoby z problemami kardiologicznymi powinny zastanowić się nad zakupem takiego materaca.

Materace piankowe są także doskonałym sposobem na poradzenie sobie z alergią. Ich parametry często pozwalają na skuteczną ochronę przed mikrobami – bakteriami, grzybami, roztoczami. Konstrukcje materacy piankowych wyróżnia doskonały mikroklimat. W XXI wieku możemy kupić materace visco o różnych poziomach twardości – osoby o nieco większej masie nie muszą więc martwić się o to, że nie znajdą dla siebie odpowiedniego materaca.

Wybieramy materac visco – najlepsze propozycje od marki SleepMed i Hilding

Na co zwrócić uwagę wybierając materac visco? Istnieje wiele różnych aspektów, jednak warto przede wszystkim pamiętać o wyborze sprawdzonego producenta – wtedy zawsze mamy gwarancję, że produkt nam się spodoba. W przypadku Hilding do polecanych modeli należą materace takie jak Hilding Rumba, Hilding Salsa i Hilding Mambo. Te produkty zdecydowanie warto wyróżnić ze względu stosunkowo niską cenę, łączenie konstrukcji z wielu pianek i zróżnicowane warianty rozmiarowe.

W ofercie marki SleepMed znajdziemy wiele materacy dysponujących certyfikatami medycznymi. Dobrym wyborem może być na przykład materac SleepMed Plus – idealny dla każdego, kto ceni sobie wygodę i doskonałe parametry względem higieny oraz mikroklimatu.

Zapraszamy do zapoznania się z właściwościami materacy SleepMed Plus – to modele o świetnych właściwościach ortopedycznych. Służą każdemu, kto ma problem z bólem pleców, zmaga się z trudnym procesem rekonwalescencji lub potrzebuje specjalnego rozwiązania dla swojego komfortu.

________________________

Projektując materace i poduszki SleepMed, kieruje się misją. Oferują materace, które zapewnią wszystkim Klientom wyjątkową wygodę i zdrowy sen. Zadbali o konstrukcję gwarantującą trwałość i komfort codziennego użytkowania. Wykorzystali innowacyjne technologie oraz wprowadzili rozwiązania, dzięki którym każdy materac SleepMed można dostosować do indywidualnych preferencji. Innowacyjne rozwiązania zostały wyróżnione wieloma nagrodami, a medyczne właściwości, jakość i bezpieczeństwo potwierdzają międzynarodowe certyfikaty.

Artykuł sponsorowany

Galeria
Tagi: materac

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz