Był poszukiwany listem gończym. Wpadł w Olsztynie z narkotykami

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł w Olsztynie z narkotykami
Rzeczy zabezpieczone podczas przeszukania mieszkania 34-latka
Fot. KWP Olsztyn

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zatrzymali 34-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna miał do odbycia karę 3 lat więzienia.

Olsztyńscy policjanci prowadzili poszukiwania 34-latka, za którym Sąd Okręgowy w Olsztynie wydał list gończy. W trakcie wykonywania czynności służbowych, funkcjonariusze zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi mężczyzny. Został on zatrzymany.

Śledczy, wiedząc, że był on wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe, przeszukali jego mieszkanie. Zarówno w nim, jak i piwnicy policjanci zabezpieczyli blisko 400 gramów suszu roślinnego, ponad pół kilo białego proszku oraz 85 fiolek z zawartością bezbarwnej cieczy. Wstępne badania potwierdziły, że są to marihuana i amfetamina.

34-latek trafił do policyjnej celi, z której zostanie doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary. Nie uniknie również odpowiedzialności za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co grozić może mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz