Biedronka-Towaroteka już wkrótce zniknie z mapy Olsztynka

Biedronka-Towaroteka już wkrótce zniknie z mapy Olsztynka
Biedronkowa Towaroteka w Olsztynku 23 września zostanie zamknięta. To cios dla łowców okazji
Fot. Screen z Google Street View

23 września sklep Biedronka-Towaroteka zlokalizowany przy ul. Mrongowiusza w Olsztynku ma zostać zamknięty. Co jest tego powodem?

Biedronka-Towaroteka to sklep, który w Olsztynku funkcjonuje już od kilku lat na zasadzie outletu. Trafiają tam towary, które nie zostały zakupione w zwykłych Biedronkach, czyli produkty z ofert specjalnych, końcówki kolekcji czy pozostałości z magazynów. Często można je zakupić w dobrej cenie. Od kilku miesięcy na większość towarów obowiązywał 50 proc. upust. Klientami sklepu byli nie tylko mieszkańcy Olsztynka, ale również innych miejscowości.

Jak się okazuje, sklep ma przestać funkcjonować. W mediach społecznościowych można natrafić na kilka informacji. Towaroteka ma zostać zamknięta 23 września.

Chodzi o czynsz – napisała jedna z internautek.

Inny rzucił nieco więcej światła na tę sprawę.

Towaroteka istnieje tu tylko dlatego, ze była podpisana umowa na określony okres najmu. Za zerwanie jej warunków płaciliby karę więc... – przyznał.

Zwróciliśmy się w tej sprawie do Biura Prasowego sieci Biedronka.

Sklep w Olsztynku przy ul. Mrongowiusza 30 czynny będzie do 23 września br. codziennie w godzinach od 9 do 18. Podkreślamy, że stale analizujemy sytuację pod kątem lokalizacji dla naszych placówek. Szukamy wówczas takich rozwiązań, które będą najlepiej odpowiadać potrzebom naszych klientów. Jednocześnie serdecznie zapraszamy naszych klientów do pobliskiego sklepu sieci Biedronka w Olsztynku, przy ul. Mrongowiusza 24 – powiedziała w rozmowie z nami Karolina Kowalska, kierownik operacji i sprzedaży w sieci Biedronka, odpowiedzialna za sklepy w Olsztynku.

Na chwilę obecną sieć Biedronka prowadzi 24 Towaroteki, w tym m.in. w Pieniężnie, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Wałbrzychu czy Włocławku.

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • Warmiak 2020-09-18 22:42:10 109.241.*.*
  Najbliższa jest w pieniężnie?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • sedfvg 2020-09-18 22:11:50 5.172.*.*
  reklama dla ....
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 1
 • Uue 2020-09-18 16:13:51 88.156.*.*
  W Olsztynku się opłaca a w Olsztynie nie? Zapraszamy towaroteke do stolicy województwa. Tyle pustych przestrzeni do wynajęcia że na pewno coś znajdziecie do wynajęcia.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 0