Aktor - wokalista bije rekordy popularności. Paweł Domagała w Olsztynie

W związku z ogromnym zainteresowaniem publiczności koncertami Pawła Domagały w ramach “1984 TOUR”, na które wszystkie bilety wyprzedały się na długo przed samymi wydarzeniami, przygotowano kolejną trasę. Wśród przystanków w ramach trasy znalazł się również Olsztyn.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty. Obecnie Paweł rozpoczął już promocję nowego albumu. Nowe wydawnictwo ukaże się 16 listopada i będzie nosić tytuł: “1984”. Na płycie znajdzie się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 40 mln odtworzeń na YouTube.


 

W dniu premiery płyty rozpocznie się trasa koncertowa “1984 TOUR” promująca to wydawnictwo.

Artysta wystąpi także w Olsztynie. Koncert odbędzie się 24 lutego w Auditorium Maximum przy al. Wojska Polskiego 13.

Bilety w cenie 129 złotych dostępne tutaj-> 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz