Agresywna pasażerka na pokładzie samolotu w Szymanach. Poszło o... maseczkę

Agresywna pasażerka na pokładzie samolotu w Szymanach. Poszło o... maseczkę
Agresywna olsztynianka została zatrzymana
Fot. Pixabay.com

Strażnicy graniczni z Olsztyna interweniowali na lotnisku w Szymanach. Agresywna pasażerka była na pokładzie samolotu. Mimo upomnień kapitana, kobieta nie chciała założyć maseczki, a swoją złość wyładowała na funkcjonariuszach, przez co będzie miała dodatkowe kłopoty.

Do zdarzenia doszło na lotnisku Olsztyn-Mazury. Strażnicy graniczni otrzymali informację, że na pokładzie samolotu znajduje się pasażerka, która nie stosuje się do poleceń załogi. Mimo upomnień kapitana, nie chciała założyć maseczki ochronnej.

- Decyzją pilota, 37-latka została wezwana do opuszczenia statku powietrznego. Pomimo wezwań, podróżna opuścić samolotu dobrowolnie nie chciała. Podczas interwencji kobieta była agresywna. W dodatku, zaczęła obrażać słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe funkcjonariuszy SG, a następnie jednego z nich uderzyła – informuje Mirosława Aleksandrowicz, oficer prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Olsztynianka została zatrzymana, a za niewykonanie poleceń załogi samolotu, otrzymała mandat w wysokości 500 zł. 37-latka nie uniknie również odpowiedzialności za zaatakowanie funkcjonariuszy. Odpowie za zniewagę i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy SG, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Komentarze (21)

Dodaj swój komentarz

 • coż 2020-09-03 10:33:37 88.156.*.*
  wprowadzono terror za brak maseczki są cie gotowi zabić. nieźle muszą bawić się miliarderzy, którzy wymyślili tego koronawirusa. a politycy jak psy na łańcuchu wykonują ich polecenie, by wprowadzać obostrzenia. ludzie nie dajcie się ogłupić nie ma żadnej pandemii jest jedynie grypa koronawirusowa i tyle. a ten wirus jest po to, by nami sterować i stworzyć policyjny system na swiecie taki jak jest w Chinach. tam bill g. już swoje łapy położył teraz bawi się resztą świata i jego kolesie też. a tak na marginesie jeden człowiek nie powinien mieć bilionów dolarów, bo może skorumpować każdy rząd na świecie i jest poza kontrolą w swoich chorych pomysłach. ci miliarderzy światowi nudzą się wice wymyślają pandemia i inne chore rzeczy. robią też by zarobić chociaż kasy już więcej nie potrzebują, ale na po spotkaniach w swoim gronie chwalą się między sobą swoimi nowymi zerami na koncie, są jak kolekcjonerzy.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 11
 • Lotto 2020-09-02 20:59:56 82.132.*.*
  Sezon ogórkowy sie juz skonczyl I szkoda tylko, ze te portale piszą bzdurne , nie prawdziwe informacje , zeby sie czytalo z emocjami 😂 Łoooo 😂 Wszyscy znawcy sytuacji 😂
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 5
 • Robson 2020-09-02 20:44:08 88.156.*.*
  I do paki głupią krowę na 3 lata dla przykładu te głupie babsztyle myślą że są pępkiem świata powinni ją jeszcze skuć.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 11 4
 • Xmx 2020-09-02 20:26:10 188.147.*.*
  Kuźwa sami doktorzy wirusolodzy i znawcy tematu , tępa dzida narobiła sobie problemów , kosztów i prawdopodobnie dostanie zakaz lotów tą linią lotniczą w której narozrabiala i co w tym mądrego ? Komu się przysłużyła ? Paru zakompleksionym debilom wyżywajacych się na forach internetowych
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 12 2
 • Gosh 2020-09-02 19:40:36 82.132.*.*
  Autor artykułu Kłamie! Ta Pani jest chora na astme i stres pourazowy. Ta Pani zostala zaatakowana przez straznika przekraczającego swoje konpetencjie i brak znajomosci j. Anguelskiego! dzieki sg , trzech mundurowych hojraków, przygniotlo ją miedzy siedzeniami tak ze nie mogla oddychac , wpadla w panike i dostała napadu astmy !!! Totalna bezkarnosc sg , Totalne Przekroczenie Granic Przyzwoitosci!
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 7
 • Mózgi 2020-09-02 18:16:33 94.254.*.*
  Wyszła mała, nie potrzebna awantura. Tak jak z myciem samochodów na myjni ostatni mi czasy xd Spoko w sądzie jest tyle spraw zawieszonych, że zdążą zapomnieć..
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 0
 • taka prawda 2020-09-02 17:02:09 95.160.*.*
  Pierd***ci psychiczni Covidowcy!! Zidiociałe społeczeństwo, którzy niszczą sobie zdrowie chodząc w tych maskach m.in powodują ciągłą hipoksje, powodując osłabienia organizmy i obumieranie komórek w mózgu, mogą łatwo złapać grzybice płuc i jamy ustnej. Durnie.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 9
 • LeKokon 2020-09-02 15:06:11 88.156.*.*
  Jaką ja mam beke, z tych niby wolnych osłów. On nie założy maseczki, bo jest wolny, nie jest niewolnikiem systemu. I w ogóle nie ma koronawirusa, to tylko grypa. A potem taki dzban dostaje mandat i buja się po sądach, sanepidach. To go wywalą z samolotu. O TAKI TO JEST WOLNY CZŁOWIEK, TAKI TO POŻYJE
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 11 6
 • Olo 2020-09-02 12:01:21 95.160.*.*
  Za brak maseczki nic jej nie grozi. Nie ma takiego prawa żeby ją za to ukarać. Nawet prywatny przewoźnik nie może dyskryminować ludzi z jakiegokolwiek powodu. Nie długo dojdzie do tego że nie wejdziesz nigdzie ani nie poleciisz jak się nie zaszczepiać na koronawirusa. Musk ma rację że o 80 % ludzi powinna się zmniejszyć liczebność. Te 80% to są właśnie osoby które stosują się do zaleceń, rozporządzeń wydanych nie zgodnie z prawem. Reszta myślących tak jak ta Pani zostanie. Nie potrzebnie szarpała się z SG.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 13 17
 • PNpn 2020-09-02 09:13:44 83.9.*.*
  Gdzieś w Internecie widziałem wpis kapitana linii Blue Jet o zasadch obowiązujących w samolotach tej linii: 1. Wszyscy pasażerowie są zobowiązani do noszenia maseczki podczas całego lotu. 2. Jeśli pasażer nie zastosuje się do tego przepisu, otrzymuje jedno ostrzeżenie. 3. Jeśli ostrzeżenie nie poskutkuje, nikt już z pasażerem nie dyskutuje, bo zwykle prowadziło to tylko do eskalacji konfliktu. Natomiast po wylądowaniu pasażer zostaje wciągnięty na listę osób objętych zakazem wstępu na pokład samolotów tej linii.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 10 1