A czy Ty zarejestrowałeś już swój kupon w Grande Promocja?

A czy Ty zarejestrowałeś już swój kupon w Grande Promocja?
Fot. Materiał Partnera

W listopadzie robiąc zakupy w Aura Centrum Olsztyna lub Galerii Warmińskiej za co najmniej 100 zł otrzymasz kupon w loterii Grande Promocja. Nagrody główne loterii to kultowy Fiat 500 oraz dwie karty podarunkowe Aury o wartości 2000 zł każda. Kupując w Aurze, dodatkowo masz szansę na jedną z 5000 nagród natychmiastowych. Łączna pula nagród to blisko 150 tys. złotych!

Grande Promocja powinna skusić przyszłych Świętych Mikołajów, którzy już teraz mogą zacząć kolekcjonować świąteczne podarunki. Asortyment w sklepach Aury i Galerii Warmińskiej jest już świąteczno-zimowy, za to nie ma jeszcze nieprzebranych tłumów, które znacznie utrudniają namysł nad udnym prezentem. Bawiąc się już teraz w Świętego Mikołaja masz szansę na sprawienie wyjątkowego prezentu także sobie – możesz wygrać Fiata 500 z serii Lounge wartego ponad 50 tys. zł!

Aby wziąć udział w losowaniu uroczego włoskiego auta w Aurze lub Galerii Warmińskiej trzeba wydać minimum 100 zł i zarejestrować paragon. Za jeden paragon otrzymamy jeden kupon. Kupony z obu galerii wezmą udział w losowaniu finałowym, które odbędzie się 30 listopada o godz. 18 w Aura Centrum Olsztyna. Punkt obsługi loterii w Aurze znajduje się na parterze w części restauracyjnej. Rejestrując tam paragony do 30 listopada do godz. 17 otrzymasz kupon-zdrapkę. Zdrapki kryją informacje o nagrodach natychmiastowych. Nagrody natychmiastowe są wydawane od razu po ich wygraniu. Wśród nagród natychmiastowych znajdziemy m.in. perfumy od Douglasa, szereg przydatnych jesienią i zimą akcesoriów od Aury: kubków termicznych, parasoli, ogrzewaczy do rąk, czy miękkich kocy. Można wygrać też próbki kosmetyków od Yves Rocher, Way To Beauty, Inglot oraz bony podarunkowe od najemców Aury m.in. Sushi Ko, Wojas, Wrangler, vouchery do Jean Louis David i myjni. Łączna pula wszystkich nagród w Grande Promocja wynosi prawie 150 tys. złotych.

W Galerii Warmińskiej punkt Grande Promocja znajduje się w atrium na parterze, w sąsiedztwie salonów Apart i Swiss. W Galerii nie ma możliwości wygrania nagród natychmiastowych, a kupony można rejestrować od 4 listopada do 29 listopada.

W loterii mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Pełen regulamin dostępny jest na www.auracentrum.pl oraz na www.galeria-warminska.pl.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz