Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się Menu
Na skróty
16.08.2026 Joachima, Rocha, Stefana Pogoda 12/22

53-latek z Olsztyna zjadł obiad, napił się wódki w restauracji, a później trafił do... izby wytrzeźwień

Monika Smolik ·
53-latek z Olsztyna zjadł obiad, napił się wódki w restauracji, a później trafił do... izby wytrzeźwień
Fot. Pixabay

Do niecodziennej sytuacji doszło we wtorek (1 czerwca) w jednej z olsztyńskich restauracji. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kompletnie pijany klient awanturuje się i nie chce zapłacić za zjedzony posiłek i wypitą wódkę.

reklama

We wtorek policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturującym się kliencie restauracji. Na miejsce pojechał patrol, który ustalił szczegóły. Z relacji pracowników lokalu wynikało, że pewien klient zamówił kilka kieliszków wódki oraz posiłek. Po chwili, gdy przyszło do uregulowania rachunku o wartości ponad 100 zł, mężczyzna przypomniał sobie, że nie ma gotówki. Nie mógł też zapłacić kartą.

Po chwili mężczyzna stał się agresywny. Funkcjonariusze wylegitymowali go. Awanturnikiem okazał się 55-letni mieszkaniec Olsztyna. Był on pijany, jego mowa była bełkotliwa i miał problem z utrzymaniem równowagi, w związku z tym trafił do izby wytrzeźwień. Badanie alkomatem wykazało u niego 3 promile alkoholu.

Mężczyzna odpowie za wykroczenie szalbierstwa, za które zgodnie z kodeksem wykroczeń grozi mu kara grzywny, aresztu lub ograniczenia wolności.

Komentarze (7)


  • NOlek 2021-06-03 21:39
    Same menele w tym Olsztynie
    Odpowiedz 2 2
  • .R.O. 2021-06-03 13:35
    Bo jak mawia Prezydent Duda, żeby pić wódkę też „musisz być twardy albo się do tego nie nadajesz”.
    Odpowiedz 10 2
  • ehh 2021-06-03 13:09
    Chciał zapłacić kartą przecież - głupie przepisy, głupie służby, głupi kraj...
    Odpowiedz 3 6

Proponowane artykuły