10 supermarketów, które zachwycają swoimi wyprzedażami

10 supermarketów, które zachwycają swoimi wyprzedażami
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Materiał Partnera

Polskie sklepy regularnie dokonują wyprzedaży z okazji końca sezonu lub nadchodzących świąt, jednak są niektóre hipermarkety, gdzie atrakcyjne rabaty znajdziemy na co dzień. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 10 największych supermarketów, które naprawdę zachwycają swoimi wyprzedażami przez cały rok!

Pierwsza piątka

Według badań ranking najbardziej rozpoznawalnych i popularnych polskich sieci handlowych, w których ludzie robią zakupy przynajmniej raz w tygodniu, wygląda następująco:

 • Biedronka - 80%;

 • Lidl - 68%;

 • Tesco - 63%;

 • Auchan - 49%;

 • Carrefour - 42%.

Dlaczego właśnie tak? W znacznym stopniu popularność tych supermarketów spowodowana jest częstą organizacją promocji i oferowaniem towarów pod marką własną w promocyjnych cenach.

Biedronka

W sklepach sieci Biedronka znajdziemy nie tylko atrakcyjne oferty tygodnia i miesiąca, ale również towary sezonowe w obniżonych cenach. Posiadacze kart “Moja Biedronka” mogą liczyć na dodatkowe zniżki, a decydując się również na korzystanie z aplikacji mobilnej mogą dowiadywać się o dodatkowych obniżkach cen.

Sklepy Lidl słyną z niskich cen, wszelkiego rodzaju ofert specjalnych oraz sezonowych promocji. Na przykład co tydzień na półkach hipermarketów pojawiają się produkty spożywcze z rabatem do -40%. Zobacz ostatnie Lidl promocje na stronie rabato.com, a upewnisz się sam, że zarówno codzienne, jak i większe zakupy w tej sieci mogą być naprawdę bardzo opłacalne, gdyż akcje i promocje obejmują wszystkie podstawowe grupy towarów.

Tesco

Sklepy sieci Tesco są doceniane przede wszystkim przez ich naprawdę urozmaiconą ofertę. Równie znaczącym powodem ich popularności są wyprzedaże i inne akcje promocyjne organizowane co tydzień. Ponadto w sklepach Tesco dostępne są programy dla wybranych grup kupujących, odbywają się prezentacje nowych produktów i marek. Odwiedzając Tesco warto również zwracać uwagę na „Produkty dnia”, „Produkty tygodnia” lub “Produkty miesiąca”, dla których ustalane są specjalne ceny.

Auchan

Auchan jest dużą megakorporacją światowej klasy francuskiego pochodzenia. W tej sieci możliwość oszczędzania istnieje zawsze, dzięki: aktualnym cenom tygodnia, ofertom zakupu dwóch towarów w cenie jednego lub trzech w cenie dwóch i, oczywiście, mega wyprzedażom ofert sezonowych. W Auchan zachwyca również asortyment towarów, które znajdziemy w tej sieci, a są to zarówno produkty żywnościowe, jak i towary do dekoracji wnętrz lub produkty AGD. Dodatkowo w tej sieci sprzedawanych jest również sporo towarów wyprodukowanych bezpośrednio w Polsce, co zapewnia ich niższą cenę względem konkurencyjnych sklepów.

Carrefour

Carrefour - jedna z największych sieci handlowych w Polsce. Znajdziemy tutaj wiele atrakcyjnych ofert cenowych, w tym:

 • towary z tymczasowymi zniżkami (w wybranym dniu lub tygodniu);

 • sprzedaż towarów marki własnej w obniżonej cenie;

 • obniżenie cen na nowe towary w asortymencie;

 • korzystne oferty dla dużych rodzin.

Nie zapominaj o zniżkach dostępnych także w takich sklepach, jak...

Jeśli naprawdę lubisz oszczędzać, warto zwrócić uwagę na oferty promocyjne dostępne w innych polskich sieciach. Szczególną uwagę warto zwrócić na sklepy:

 • Żabka, gdzie nie tylko systematycznie organizowane są akcje i wyprzedaże, ale i działa wygodny program lojalnościowy oraz często organizowane są wyprzedaże produktów sezonowych;

 • Stokrotka, gdzie organizowane są akcje promocyjne z najbardziej znanymi producentami produktów żywnościowych i chemii gospodarczej oraz rozgrywane są loterie i konkursy;

 • Netto, w których znajdziemy zarówno zniżki dla każdego kupującego, jak i atrakcyjne oferty cenowe dla kupujących posiadających specjalne ulgi;

 • Lewiatan, gdzie w niskiej cenie kupimy przede wszystkim produkty żywnościowe;

 • Kaufland, gdzie warto zwrócić szczególną uwagę na obniżone ceny produktów najbardziej popularnych marek, specjalne oferty tygodnia oraz wyprzedaże drobnego AGD.

Systematycznie zapoznawanie się z ofertami promocyjnymi na stronie Rabato może pomóc w oszczędzaniu co najmniej 100 zł miesięcznie. Portal na bieżąco aktualizuje informacje o zniżkach i promocjach w najpopularniejszych polskich sklepach, pozwala na ich porównywanie i wybór naprawdę najbardziej przystępnych propozycji cenowych dostępnych co tydzień

Artykuł sponsorowany

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz