Jest trasa kolejowa na Morąg i tam fajnie przebiega przez osiedla, są fajne przystanki z których można korzystać. Tak samo ta na Ostróde ma przystanek na Dajtkach. Może przesunąć linię kolejową do Olsztynka tak,...
Człowieku wróć do szkoły normalne że NBP drukuje pieniądze jak w obiegu by były pieniądze jak normalnie się zużywają w trakcie obiegu?






