Dobra skońcczcie te tranwaje kolejny róbcie stadion potem sobie możecie i 40 linii zrobić mnie to nie obchodzi byle w końcu był normalny stadion.
Nie lepiej na Dajtkach grać? Fajna nowa murawa, byłby stadion wypełniony po brzegi i by nie było kolizji z meczami Stomilu.
Kolejny komuch (?) co uważa że się mu wszystko za darmo należy. Koszt woreczków 1000 szt. licząc 2 kupy dziennie na półtora roku starczą 36,90 złoty na portalu na A a się pewnie znajdzie i taniej. 1800 czyli na...






