Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

StadionDlaStomilu

Profil użytkownika

Jak dla mnie dla każdego Polaka motto to winno być: BÓG, Honor, Ojczyzna. Kolejność nie jest przypadkowa !!!!
2023-11-07 20:15:15
Chciałem kupić ale jak nie ma pól typu Stomil albo stadion OSiR, ale tak samo nie ma teatru, uniwersytetu, filharmoni czy fosy olsztyńskiej albo flumarku na Sybiraków ale są pola prywaciarzy jacyś (co, pewnie się...
2023-11-06 20:21:38
Sukces stulecia. Oby przeszli mecz z Żukiem.
2023-11-05 13:02:59
Piszesz na serio czy sarkastycznie?
2023-11-04 13:53:17
Taki stadion wielkościowo byłby ok, ale no nie oszukujmy się - nie poza miastem! Miejsce na nowy stadion jest na P69A!
2023-11-04 13:33:05