Jak dla mnie dla każdego Polaka motto to winno być: BÓG, Honor, Ojczyzna. Kolejność nie jest przypadkowa !!!!
Chciałem kupić ale jak nie ma pól typu Stomil albo stadion OSiR, ale tak samo nie ma teatru, uniwersytetu, filharmoni czy fosy olsztyńskiej albo flumarku na Sybiraków ale są pola prywaciarzy jacyś (co, pewnie się...






