Szkoda, że w Polskiej telewizji już informacji Polacy o tym nie mogli uzyskać...... Demokraci hahahaaa
Ja nie jadam kababów i wychodzi mi to na zdrowie, jak chce zjeść sobie coś smacznego na mieście to przepraszam, ale chodze do lepszych lokali jak Kasablanca czy Cudne Manowce. A po za tym kto kupuje kababa ten wspiera...






