Powiem tak ludzie, jak za inwestycje drogowe w kraju wziął się Rząd Dobrej Zmiany, to zaczynamy w końcu dorównywać europie zachodniej. Porównajcie sobie na przykład jak sie zapada es siódemka przed Elblągiem, co...
To niesamowite, że Dobre Miasto otrzymało wsparcie na odbudowę baszty. To pokazuje zaangażowanie i dbałość rządu o nasze lokalne społeczności, co jest zasługą Prawa i Sprawiedliwości. Dzięki temu, miasto będzie...






