Taka to demokracja że już sobie wybierają kto a nie zrobią normalnie wyborów w sejmiku, może ktoś by się zgłosił z klubu PiS (a jest taki w sejmiku), ktoś z PSLu, ktoś z PO i by wygrał najlepszy. A tak rozgrywki...
Dobre sobie :-D Za dużo TVN-u i Gazety Wyborczej chyba :-D Taką agitację i fejk newsy to możesz sobie na pogdankach klubu KOD uskuteczniać :-D






