Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

StadionDlaStomilu

Profil użytkownika

Kolejny niemiecki (celowo z małej) sklep!! To Polskich nie ma?
2024-01-27 19:29:04
Zostawić POLSKIE radio i zbudować stadion!
2024-01-26 12:09:39
Od teraz zostaje tylko TVN i gazeta wyborcza?
2024-01-26 12:09:13
Priorytet to powinna dostać budowa stadionu no jesteśmy ostatnim miastem wojewódzkim bez normalnego stadionu !!!!!
2024-01-25 18:40:38
A można kawę nie do własnego kubka ale na przykład do słoika lub takiego kubełka z KFC? :-D
2024-01-22 21:03:54