Też pamiętam akurat mój ojciec wygrał kosz wędlin od Morlin jak było losowanie w przerwie meczu z Sokołem Pniewy więc też mi nie wciskaj kitu że tylko ty chodziłeś. Są dane historyczne dostępne ile ludzi przychodziło...
HAHAHAHHA 100 kibiców krzyczy dla czego jak myślisz? Na który klub w latach 90 przychodziło na mecze najwięcej kibiców ze wszsytkich klubów wszystkich sportów w Polsce? Odpowiedź prosta - na Stomil. Na mecze przychodziło...






