"Wąska uliczka z drzewkami" to nie 11 Listopada :-)
2024-04-09 19:45:29
Takie miał finansowanie że przestał istnieć. PRzesztań kłamać trollu
2024-04-09 19:44:22
Za Małkowskiego Stomil nie istniał, a był Warmia i Mazury Olsztyn lub OKS 1945.
2024-04-08 19:49:21
Ja głosowałem na Pana Smolińskiego i taka prawda, ręka mi uschnie, ale co, zagłosuje na Platformersa. Bo za Małkowskiego, a rządził 7 lat, nic ze stadionem NIE ZROBIŁ. NIC. WTEDY TEŻ STOMIL SPADŁ Z EKSTRAKLASY...