Ja nie zagłosuje na kogoś za kogo kadencji zlikwidowano Stomil i wyłączono ponad 3/4 stadionu z użytku (CJM)
@Adi Taka prawda, że Rząd Obozu Zjednoczonej Prawicy obiecał stadion, gdyby rządził dalej na pewno ten stadion by już był na etapie za pewne rozpoczęcia robót na wiosnę. Ja głosowałem w I turze na kandydata PiSu,...
To historia rządów CJM - się z tobą zgadzam w 100%. To co się działo w Stomilu to tak samo było za CJM i za teraz. Widać, że jak typowy troll ignorujesz niekorzystne twojemu ulubieńcowi fakty. A za kogo Stomil przestał...
2003 likwidacja Stomilu i nieprzystąpienie do jakichkolwiek rozgrywek. Potem Warmia i Mazury Olsztyn i OKS. Przestań trollu (opłacany czy ze sztabu?).






