Ja jestem za PiSem dobrze robili jak rządzili a Pan co teraz będzie rządził w olsztyńskich strukturach nie słyszałem o nim, ale jak będzie wykonywał zadania zgodnie z tym co Pan Prezes Kaczyński ogólnie Centrala...
A Przyłuska z lewicy to ta której ogromny samochód dostawczy z banerem stawiała na środku chodnika jak dobrze pamiętam






