Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

StadionDlaStomilu

Profil użytkownika

Hala w sam raz, chwilowa moda. Stadion biorąc pod uwagę najlepszą frekwencję w kraju w latach 90 minimum 20 tyś, może być etapowo np. najpierw 10 tyś., a potem dobudowa.
2025-12-09 18:14:32
Nazwy tych drużyn takie śmieszne. Od nas z Olsztyna to już się człowiek przyzwyczaił, ale te inne to się człowiek śmieje jak czyta każdą kolejną coraz bardziej :-D Wiele mówi o tym sporcie :-D
2025-12-01 18:02:35
W Norwegii się robi tak, że jak się wybuduje drogę jakąś to się robi bramki i pobiera opłaty od użytkowników aż się nie zwróci. Może tak zrobić z wiaduktem na Limanowskiego - zbudować nowy i pobierać opłaty...
2025-11-25 15:12:55
Kiedyś były zakłady państwowe, robiły po to żeby zrobić, a nie dla zysku. Czy miasto nie mogło by założyć takiej firmy właśnie do wykonywania budów po kosztach?
2025-11-25 15:10:25
Te firmy to dla zysku chcą to wybudować czy co? Kilka kilometrów asfaltu i chodników to ile powinno kosztować?
2025-11-25 11:55:13