Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

StadionDlaStomilu

Profil użytkownika

Czytałem, ławeczki i jakieś wodocieki lub inne ścieki to marnowanie się przestrzeni
2026-01-19 19:00:15
Powinien być parking w tym miejscu podziemny a nad nim nadziemny, żeby przestrzeń się nie marnowała ALE DARMOWY. Rozumiem że podziemny zrobią za grube pieniądze i pewnie goły plac na ziemi nikomu niepotrzebny zostawą?????...
2026-01-19 17:57:17
Kolega widze mentalna komuna
2026-01-15 18:11:37
A ja przypominam, że mbank jest niemiecki (celowo z małej)
2026-01-09 18:22:56
Prosze porównać stadiony w metropoliach a w Olsztynie, to zobaczycie gdzie pretędujemy
2026-01-08 19:02:49