Takie mieli w pasy bordowo-czerwone, niedawno widziałem na olx zachowaną jak nową za ponad trzy stówki.
Wpierw był tam Duet kto pamięta ten pamięta. Jak się przekroczyło 100 złotych rachunek to była reklamówka za darmo.
Zamiast tego mostu co raz mozna przejechac a raz nie powinni zrobić tunel jak w Świnoujściu, ale w uśmiechniętej POlsce się nie da jak wiadomo, tylko pudrowanie skansenu :-)))






