Jak byś leszczu nie zauwżył to to forum sie nazywa olsztyn.com.pl a nie powiatolsztynski.com.pl albo kurpsioki.com.pl
Za mało kultury, która jest blisko ludzi (muzyka taneczna, disco polo), za dużo dużo takiej kultury wysilonej, dla "yntelygentów", takiej pretensjonalnej.






