Taka prawda że jak by był nowy stadion, jak np. w Białymstoku, to mielibyśmy masę sponsorów i zamiast walki o przetrwanie byłaby może i ekstraklasa a może i jeszcze więcej, zwłaszcza patrząc na pontencjał zarówno...
2025-01-25 14:24:06
Hehehheh na wieże ratuszową to kto inny powinien zapraszać ;-)) Kto ma wiedzieć ten wie :-)))))))