Nie powinno być żadnych naborów po prostu jest ktoś mieszka pod tym adresem takim a takim to idzie do tej szkoły, tego przedszkola i nie ma zmiłuj. A nie że mamuśki i tatuśki dowożą płatki śniegu.
Bez sponsorów nic dziwnego. A ja się pytam Olsztyńskich przedsiębiorców, dlaczego nie sponsourjecie Stomilu? Kasę zarabiacie na lokalnym rynku, a gdzie wsparcie sportu regionalnego? Tak samo do państwowych firm? Dlaczego...
Jedyny kandydat który się liczy w walce o fotel prezydencki to dr Kamil Nawrocki, jedyny który ma jeszce szanse przywrócić dobrą zmianę i obóz patriotyczny!
Cichaj tam nolaku i przytocz przepisy prawa oświaty - ustawy która obowiązuje aktualnie. Albo przyjmij tytuł ignoranta i krętacza.






