Hahaha 10-12 tysięc przestrzeliłaś tak z 2x w dół chyba w latach 90 nie mieszkałaś w Olsztynie ludzie jakie tu tłumy przychodziły największe w Ekstraklasie większe niż na Legie czy Widzew.
I co teraz kodowcy z forum nawet platforma lokalna mówi że stadion potrzebny i co jakie teraz fikoły odwalicie? :-D
Spokojnie ptysiu kolorowy, to tylko literówka, której jestem świadomy, a którą mi trudno było dostrzec, bo jak już nie raz tu pisałem CIERPIĘ NA DYSLEKSJE.






