Odczep się panie monotematyczny "to se zbuduj", "zbudujcie za swoje", "sam sobie sfinansuj", itp. itd. Zrozum że wszyscy łożymy w podatkach na komfort życia nas wszystkich. Olsztynian też.
To pewnie taka matematyka jak tu kiedyś ktoś pisał z pasażerami tranwajów. Niby milion pasażerów rocznie, chociaż w Olsztynie 200 tyś. ludzi. Ale jak już 25 tyś. ludzi pojeździ po 2 razy przez 200 dni w roku to...






