Gamoniem bym nazwał kogoś kto pisze o sobie w liczbie mnogiej i kto pisze dyrdymały jak ta osoba co napisała komentarz o 15.50.
Cieciu nie podszywaj się pode mnie. Pamiętajcie wszyscy, prawdziwy stadion zalogowany na szaro albo z IP zaczynającym się na 2a






