Duże dzieci się zbiegły, które nie wiedzą, że żeby cały czas dobrze wszystko działało, to trzeba raz na jakiś czas zrobić konserwancje.
Bardzo dobrze, jest lato, kto w lato się myje w gorącej wodzie? Po pracy akurat jak skwar to najlepiej się zimną wodą umyć.
Większość osób może nie pamiętać, ale na tym obszarze było jezioro, nazywało się Płociduga (w niektórych zapisach Płocidupa - naprawdę nie zmyślam XD), ale osuszono. Matka natura się dopomaga swojego terenu....






