Oczywiście ważniejszy interes nowobogackich mieszkańców co mają po 3 suvy, ewentualnie tęczowych lasów i im podobnych, a nie zwykłych ludzi?
Większość jdg to po prostu omijanie etatu i żerowanie na państwie w postaci socjalu tysiąc razy gorszego niż 800+ czyli branie faktury na wszystko co możliwe i wrzucanie "w koszty" działalności. Tyle w temacie,...






