Parkujmy z kulturą i myśląc o innych! Też mnie coś trafia. Jestem kobietą i nie zawsze udaje mi się idealnie zaparkować, ale jeśli nie mogę znaleść miejsca to szukam gdzieś dalej, nie ma nic gorszego niż samochody...
Nareszcie! Podziwiam dr Malarkiewicza! Dziekuje mu za ten szpital! Mam nadzieje, że kolejne moje dziecko tam się urodzi choć mam też dobre zdanie na temat starego szpitala!
a jeśli ktoś ma pod domem publiczne to nie będzie ganiać do centrum Olsztyna, chociaż bardziej by się opłacało. Też uważam, że to paranoja, w dodatku nikt nie pomyślał o dzieciach, zwłaszcza tych najmłodszych,...






