Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

issa

Profil użytkownika

miałam do czynienia z wieloma taksówkarzami, kiedyś pracowałam na stacji benzynowej, a oni byli częstymi klientami, niestety nie tymi pożądanymi. Na stacje wpadali jedynie na kawę i do wc, a przy okazji poczytać...
2012-02-01 22:09:16
My jeździmy do Plusek albo do Ostródy, myślałam, że jak w Olsztynie powstanie to nie będziemy musieli jeździć. Skoro zero atrakcji i takie ceny to jednak będziemy dalej dofinansowywać tamte aquaparki.
2012-01-11 11:31:58
Nie liczymy na to, że po wyborach coś się zmieni. Obiecują gwiazdki z nieba i na tym się kończy, a my głupcy ufamy i wierzymy, że chcą coś dla nas zrobić! Ja nie idę na wybory!
2011-09-28 11:17:32
Oby dostał te 5lat! Należy mu się, co mu zrobiło to biedne małe dziecko!
2011-09-28 11:19:31
Gdyby każdy parkował zgodnie z przepisami i z odrobiną rozsądku nie potrzebne byłyby te naklejki. Ja tam się nie boję, nie nakleją mi takiej :)
2011-09-28 11:31:06