Złodziej bez sumienia. Ukradł puszkę z pieniędzmi na leczenie chorej na raka Basi

Złodziej bez sumienia. Ukradł puszkę z pieniędzmi na leczenie chorej na raka Basi
Do puszki zbierano pieniądze na rzecz chorej na raka Basi
Fot. Stołówka Warmińska/FB

W poniedziałek, 16 grudnia, w Stołówce Warmińskiej doszło do zuchwałej kradzieży. Złodziej ukradł puszkę z pieniędzmi, przeznaczonymi na leczenie chorej na raka Basi.

Do kradzieży doszło w poniedziałek w Stołówce Warmińskiej przy al. Piłsudskiego. Do puszki zbierano pieniądze na rzecz chorej na raka Basi.

- Zdeklarowałam się, że pomogę, bo to córka mojego kuzyna. Puszkę postawiłam w poniedziałek około godz. 12-13, więc stała dosłownie 3-4 godziny. Po godz. 16 koleżanka chciała wrzucić do niej swoje napiwki i wtedy zauważyła, że puszka zniknęła. Okazało się, że przyszedł chłopak, złapał za puszkę i wybiegł. To był młody mężczyzna, brunet – opowiada nam Patrycja Sokal, kierowniczka Stołówki Warmińskiej przy al. Piłsudskiego.

Problemy ze zdrowiem dziewczynki zaczęły się latem tego roku, gdy jej rodzice zauważyli, że Basia ma twarde podbrzusze, a wcześniej moczyła się w trakcie snu. Lekarze, bo wykonaniu wielu badań, orzekli, że Basia choruje na nowotwór złośliwy czwartego stopnia, który dał przerzuty do jamy brzusznej, miednicy na kość udową oraz krzyżową. Diagnoza była szokiem dla rodziców, jednak się nie poddali i rozpoczęło się żmudne leczenie.

Lecz terapia pochłania ogromne sumy, dlatego ruszyła zbiórka na rzecz chorej dziewczynki, w Stołówce Warmińskiej stanęły puszki, ale pieniądze można wpłacić też na konto za pośrednictwem serwisu do zbiórek pieniężnych Pomagam.pl. Potrzeba 50 tys. zł. Na tę chwilę uzbierano niecałe 15 tys. zł. Zbiórka na rzecz Basi dostępna jest TUTAJ.

Pozdrawiamy Pana, który wczoraj (16.12.2019r) ukradl puszkę, do której byly zbierane pieniądze na rzecz chorej Basi. ...

Opublikowany przez Stołówka Warmińska Wtorek, 17 grudnia 2019

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • SebaS 2019-12-19 17:59:10 77.119.*.*
    Obyś zdechł mendo,jakim trzeba być skurwysynem
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 1