Zaginęła Barbara Majewska z Olsztyna. Seniorka cierpi na demencję starczą

Zaginęła Barbara Majewska z Olsztyna. Seniorka cierpi na demencję starczą
Zaginiona Barbara Majewska
Fot. KMP Olsztyn

Policjanci z Olsztyna w dalszym ciągu poszukują Barbary Majewskiej, która zaginęła w 2018 r. Kobieta w tym roku kończy 89 lat, cierpi na demencję starczą, ale ma zdolność samodzielnej egzystencji.

Barbara Majewska wyszła z domu przy ul. Gdańskiej w Olsztynie 27 marca 2018 r. Chorująca na demencję starczą, kobieta jest szczupłej budowy ciała, ma chudą twarz,160 cm wzrostu i około 60 kg wagi, włosy siwe, krótkie. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w beżową kurtkę, biały beret z zielonymi wstawkami oraz zimowe buty w kolorze czarnym.

Seniorka, mimo że cierpi na demencję starczą, miała zdolność do samodzielnej egzystencji. Mogła poruszać się środkami komunikacji publicznej. W chwili zaginięcia nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów. Mogła mieć przy sobie pieniądze w kwocie około 100 zł.

Każdy, kto widział zaginioną lub posiada informacje na ten temat, proszony jest o kontakt z policją. Informacje można przekazywać osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub dzwoniąc na numer tel. 47 731 34 24 lub 112.

Galeria
Tagi: zaginieni

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz