A | A | A
Za nami ''Dzień Kota'' w olsztyńskim schronisku
Pogaduchy o kotach, rady weterynarzy dla właścicieli kotów, a także wspólne zabawy dla dzieci. Tak w skrócie można opisać dwudniowe święto kota w olsztyńskim schronisku dla zwierząt. W trakcie imprezy prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych olsztyńskiej placówki.
reklama
Chętni mogli również wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez lekarza weterynarii, który opowiadał jak dbać o zdrowie każdego kota.
Dzieci, miały z kolei okazję wciąż udział w zajęciach plastycznych prowadzonych przez Jolantę Badynę.
Podczas dwudniowych zajęć – trwała zbiórka pieniędzy na rzecz wszystkich kotów, którymi opiekuje się olsztyńskie schronisko. W jeden weekend udało się zebrać w sumie 795,55 złotych.










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz