Imieniny: Feliksa, Grzegorza
Data dodania: 2010-11-08 09:57

Iwona Starczewska

Z Piotrkowa przywieźli jeden punkt

Starcie 9. kolejki PGNiG Superligi MKS-u Piotrkowianina Piotrków Trybunalski z Warmią-Anders Group-Społem Olsztyn zakończyło się remisem.

Olsztynianie walczący z niżej notowanym Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Warmiacy początkowo mieli niewielką przewagę jednak niemalże całe spotkanie  ''gonili'' gospodarzy.

11 minut przed końcem spotkania gospodarze prowadzili nawet 19:16. Wydawało się, że to właśnie Piotrkowianin Piotrków Trybunalski sięgnie po zwycięstwo. Warmiacy jednak nie odpuścił. Odrobili straty, jednocześnie doprowadzając do emocjonującej końcówki meczu. Bramka Dominika Płócienniczaka w 56. minucie ustaliła remisowy wynik.

Spotkanie Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Warmia Olsztyn ostatecznie zakończyło się wynikiem 20:20. Jeden punkt powędrował więc do Olsztyna, a jeden pozostał w Piotrkowie. Po 9 kolejkach spotkań Warmia zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli.

Warmia: Boniecki, Sokołowski - Rumniak 6, Bartczak 4, Krawczyk 4, Ćwikliński 2, Jankowski 2, Gujski 1,Kopyciński 1, Garbacewicz, Malewski, Molenda, Nowak, Zyśk

Piotrkowianin: Matulski, Ner - Laskowski 8, Masłowski 5, Achruk 2, M.Matyjasik 2, Płócienniczak 2, P.Matyjasik 1, Dankowski, Mróz, Pilitowski, Trojanowski, Wuszter