Wypadek pod Dobrym Miastem. Kierowca toyoty zabrany śmigłowcem do szpitala

Wypadek pod Dobrym Miastem. Kierowca toyoty zabrany śmigłowcem do szpitala
Wypadek pod Dobrym Miastem
Fot. KMP Olsztyn

W niedzielę (18 października) przed godz. 17 pod Dobrym Miastem doszło do poważnego wypadku. Kierowca toyoty uderzył w drzewo. Jego stan był na tyle poważny, że do szpitala został przetransportowany śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło w pobliżu miejscowości Głotowo (gmina Dobre Miasto). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letni kierujący toyotą corollą na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w przydrożne drzewo, a następnie się przewrócił.

Na miejsce zdarzenia najechali inni uczestnicy ruchu, którzy wydostali z auta dwie osoby. Jedna z pasażerek została zakleszczona w środku toyoty. Funkcjonariusze, po przyjeździe na miejsce, pomogli uwięzionej kobiecie i udzielili jej pomocy przedmedycznej. Po chwili przyjechali strażacy i ratownicy medyczni.

Okazało się, że obrażenia kierowcy były na tyle poważne, że został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W trakcie czynności wyszło na jaw, że kierujący toyotą wsiadł za kierownicę auta pomimo braku wymaganych uprawnień. Ponadto mężczyzna jechał pojazdem bez aktualnych badań technicznych. 37-latek był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Kacperro 2021-05-30 19:50:42 83.24.*.*
    Już wszytko dobrze tylko szkoda że mnie stamtąd usuneliście bo jestem synem pasażerki która miała na imie adela
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0