Do wypadku doszło w niedzielę nad ranem. Policjanci przed godz. 4 otrzymali zgłoszenie, że po jeziorze Kisajno pływa motorówka, która zakłóca wypoczynek turystów. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli pustą dryfującą łódź. Z pozostawionych na niej rzeczy wynikało, że motorówką płynąć mogły dwie osoby. Rozpoczęto poszukiwania, w wyniku których odnaleziono na brzegu jedną osobę.
Do wypadku mogło dojść w wyniku nagłego skrętu, jednak oficjalna przyczyna zdarzenia nie jest jeszcze znana.
- Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż jedna osoba – kobieta zdołała dopłynąć do brzegu, natomiast nie odnaleziono dotychczas drugiej osoby – 39-letniego mężczyzny – informuje Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.
Poszukiwany mężczyzna to Piotr Woźniak-Starak, znany producent filmowy, a prywatnie mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak. Akcja poszukiwawcza, z powodu zmroku, została przerwana w niedzielę około godz. 21. Jednak dziś rano została wznowiona.
- Aktualnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Giżycku trwają czynności w niezbędnym zakresie mające ustalić okoliczności i przyczyny zdarzenia – dodaje Krzysztof Stodolny.
W niedzielnej akcji poszukiwawczej udział brali strażacy, policjanci, płetwonurkowie i ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wykorzystano także śmigłowiec z Komendy Głównej Policji.







Komentarze (13)
Napisz komentarz-
sCZ
2019-08-20 22:52
Od 2 w nocy z Ewą z Łodzi (plus biały proszek) szaleństwo .Współczuje mieszkańcom i turystom którzy przyjechali na odpoczynek.Skargi na szalejącą motorówkę policja podobno dostała w nocy .Reakcja dobra tylko spóźniona o 2 godziny.Jednego ,,bonda" mniej .Czy inni wyciągną wnioski? Wątpię .
Odpowiedz
1 0
-
ciekostkaaa
2019-08-20 11:05
on nie żyje ona żyje - czy była intercyza ?
tak tylko pytam...
Odpowiedz
0 1
-
janusz199000
2019-08-19 18:35
ania z purdy , tylko una morze to wyjasnic ania z purdy zna sie na wszystkim , nawet na astrofizyce
Odpowiedz
0 2
-
Lech14
2019-08-19 16:44
pzykanie na kajaku sie nie da , na motorówce ?
Odpowiedz
0 0
-
xnx
2019-08-19 16:00
Po taki czasie o już chyba tylko ciała szukają
Odpowiedz
0 0
-
Młoda
2019-08-19 15:18
To była przyjaciołka rodziny jak wyczytałam w jednym z artykułów. W tym czasie żona topielca była u teściów! Właśnie takiego wzorca rodziny chce PO. Propaguje się takich celebrytów jak wzorzec metra pod Paryżem. To jest właśnie woda na młyn dla PiS-u.
Odpowiedz
7 10
-
Luiza Kraszewska
2019-08-19 13:42
Lew Rywin mimo wszystko pozytywnie zapisał się w historii, jako producent wielu filmów i seriali. Najbardziej lubiłam "Trzynasty posterunek".
Pokój jego duszy...
Odpowiedz
2 4
-
wertyertghn
2019-08-19 11:44
na ryby to chyba nie popłyneli w środku nocy?
Odpowiedz
9 2
-
sdfvgbdfvgdfv
2019-08-19 11:38
kamizelki ratunkowe?
Odpowiedz
10 1
Napisz komentarz