Dziś jest: 21.06.2024
Imieniny: Alicji, Alojzego
Data dodania: 2016-11-29 09:14

spk

Wybuch butli z gazem. Trzy osoby w szpitalu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wybuchu butli z gazem, do którego doszło w Dąbrówce Małej. Trzy osoby trafiły do szpitala. Wśród poszkodowanych jest 6-letnie dziecko.

reklama

Do eksplozji gazu, doszło w ośmiorodzinnym budynku w Dąbrówce Małej. Podczas wybuchu z mieszkania wyleciały szyby wraz z futrynami oraz uszkodzone zostały ścianki działowe i prawdopodobnie zewnętrzna ściana budynku. Jedna z zawalonych ścianek działowych przygniotła dziecko, które matka wydobyła spod gruzów i zawiozła do szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej i założeniu szwów 6-latek wrócił do domu.

Do szpitala trafili również właściciele mieszkania, w którym doszło do eksplozji. 74-latek doznał poparzenia twarzy i przedramienia, zaś jego żona nie odniosła żadnych poważniejszych obrażeń. Właściciel mieszkania, w którym doszło do wybuchu był pijany. Policjanci sprawdzą, czy miało to związek z wybuchem.

Nadzór budowlany stwierdził, że mieszkanie, w którym doszło do eksplozji nie nadaje się do zamieszkania. Do swoich mieszkań wrócili jednak sąsiedzi.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego oraz technik kryminalistyki pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny miejsca zdarzenia. W chwili obecnej mundurowi ustalają przyczyny tego zdarzenia. Powołany został biegły, który ma wydać opinie w tej sprawie.

Źródło: KWP Olsztyn

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl