A | A | A
Wielkie Otrzęsiny Olsztyna 2011 już za nami!
W studenckim klubie Grawitacja do późnych godzin nocnych trwała impreza integrująca olsztyńskich studentów. Zobacz naszą obszerną fotorelację!
reklama
Patronem imprezy był portal miejski olsztyn.com.pl
Źródło: własne










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz