Dziś jest: 24.02.2024
Imieniny: Bogusza, Macieja
Data dodania: 2023-12-06 12:18

Redakcja

Ważna ankieta dotycząca strategii Olsztyna

Ważna ankieta dotycząca strategii Olsztyna
Ratusz zachęca olsztynian do udziału w ankiecie nt. strategii rozwoju miasta
Fot. UM w Olsztynie

Opinie mieszkańców stolicy Warmii i Mazur są dla nas niezwykle ważne. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w specjalnym badaniu - "Barometrze społecznym" - poświęconym Strategii Rozwoju Miasta Olsztyn 2030+.

reklama

Najważniejszy dokument strategiczny miasta został przyjęty we wrześniu 2022 roku. Ważne jest dla nas wyrażenie przez mieszkańców opinii o zmianach zachodzących w Olsztynie.

- Państwa ocena będzie pomocna w monitorowaniu założonych w Strategii celów - mówi zastępca prezydenta Olsztyna, Justyna Sarna-Pezowicz. - Barometr społeczny to zestaw kilkunastu pytań dotyczących oceny m.in. stanu środowiska przyrodniczego, dostępności miejsc kultury czy planów związanych z zamieszkaniem. Na wypełnienie ankiety wystarczy poświęcić kilka minut.

[wypełnij ankietę]

Istotnym elementem realizacji strategii jest monitorowanie wdrażania założonych celów, a także sprawdzenie skuteczności podejmowanych działań. Dlatego istotne jest poznanie opinii mieszkańców dotyczących warunków i jakości życia w Olsztynie.

Badanie jest anonimowe i realizowane przez niezależną firmę. Jego wyniki posłużą do dokonania oceny skuteczności wdrażania działań zaplanowanych w strategii oraz zmian zachodzących w trakcie jej realizacji.

Ankietę można wypełnić do 15 grudnia (piątek).

[wypełnij ankietę]

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Olać 2023-12-06 19:11:43 5.173.*.*
    Ta ankieta jest debilna. Pytania z dupy, cholera Wie, co mają na myśli (np. z dostępnością kultury - mam oceniać cenami, ilością atrakcji, poziomem tych atrakcji, wszystkim na raz w jednym, debilnym pytaniu jednokrotnego wyboru?). Nie marnujecie czasu.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 1
  • doc 2023-12-06 16:01:27 79.191.*.*
    Pytają się czego nie robić ?
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 3

www.autoczescionline24.pl