W weekend wprowadzą kolejne zmiany na ul. Towarowej [SCHEMAT]

W weekend wprowadzą kolejne zmiany na ul. Towarowej [SCHEMAT]
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Kierowcy muszą przygotować się do kolejnych zmian na ul. Towarowej. W sobotę, 18 maja, wykonawca będzie kładł ostatnią warstwę asfaltu.

Wykonawca przebudowy ul. Towarowej przechodzi do kolejnego etapu prac. W najbliższy weekend drogowcy będą kłaść ostatnią warstwę asfaltu, w związku z tym kierowcy pojadą objazdami.

W sobotę o godz. 15 zostanie zamknięta ul. Leonharda na odcinku od ul. Kołobrzeskiej do ul. Towarowej. Wyznaczono objazdy, kierowcy pojadą ul. Dworcową w kierunku miasta oraz od ul. Dworcowej w kierunku Węzła Wschód ul. Towarową od OZGraf.

- Podczas zamknięcia ruchem będą kierować także ręcznie przeszkoleni pracownicy. Przywrócenie ruchu w obrębie ul. Leonharda wraz ze skrzyżowaniem z ul. Towarową nastąpi w niedzielę (19 maja) ok. 18 – informuje Jarosław Krzemieniewski z jednostki odpowiedzialnej za inwestycję.

Na niedzielę na godz. 15 przewidziano także zamknięcie wjazdu w ul. Sprzętową od ul. Towarowej. W tym przypadku utrudnienia będą trwały do poniedziałku, do wczesnych godzin porannych. Również w poniedziałek zostanie zamknięty wjazd w kierunku węzła Wschód na odcinku od ul. Budowlanej do ul. Bublewicza. Ruch w kierunku obwodnicy Olsztyna będzie odbywał się ulicami Budowlaną i Lubelską do ronda znajdującego się na końcu tej drugiej. Ruch zostanie przywrócony wieczorem. Wjazd do Olsztyna od strony węzła Wschód będzie odbywać się bez zmian.

Fot. UM Olsztyna

Źródło: własne/UM Olsztyn

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz