Dziś jest: 19.04.2024
Imieniny: Adolfa, Leona, Tymona
Data dodania: 2015-01-25 14:51

W końcu wygrały. KKS przełamał się (zdjęcia)

Po czternastu porażkach z rzędu koszykarki KKS Olsztyn w końcu odniosły zwycięstwo. Podopieczne Tomasza Sztąberskiego pokonały na własnym parkiecie wicelidera tabeli Hajduka Kominki AZS PWSZ II Gorzów 89:64.

Od kilku miesięcy olsztyńskie koszykarki nie mogły wygrać meczu. Przełamały fatalną passę w spotkaniu z Hajdukiem Gorzów. Całe spotkanie było niezwykle ciekawym widowiskiem. Dwie ostatnie kwarty były popisowe w wykonaniu olsztynianek, bowiem gospodynie rzuciły 49 punktów, natomiast ich rywalki zaledwie 25 "oczek".

- Na kilka minut przed końcem meczu byłem dopiero pewien, iż złamaliśmy rywalki - powiedział po spotkaniu Tomasz Sztąberski, opiekun KKS-u.

Najbliższy mecz olsztynianki rozegrają w najbliższą sobotę. Ich rywalem będzie w Ostrowie Wielkopolskim będzie miejscowa Ostrovia.

KKS Olsztyn - Hajduk Kominki AZS PWSZ II Gorzów 89:64

Kwarty: 25:19, 15:20, 28:11, 21:14.

KKS Olsztyn: Spittal 22, N. Żukowska 6, Burandt 16, Bałdyga, Minczewska 25, Piwowarczyk, Todys 6, Zajączkowska 14, Mońko.

Hajduk Kominki AZS PWSZ II Gorzów: Kominek 4, Kukuczka, Relich, Jaworska 10, Szczęsna 8, Dubaj, Trębicka 20, Witkowska 22, Szałas

Źródło: własne