W Centaurusie znaleziono ciało mężczyzny [AKTUALIZACJA]

W Centaurusie znaleziono ciało mężczyzny [AKTUALIZACJA]
W środę rano w Centaurusie znaleziono ciało mężczyzny
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Dziś rano, 15 kwietnia, policjanci dostali zgłoszenie o znalezieniu na budowie Centaurusa ciała mężczyzny. Zmarły nie miał przy sobie dokumentów, ustalane są jego dane. Na razie jest za wcześnie, by mówić o przyczynie śmierci.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 6 rano. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na budowie Centaurusa znaleziono ciało mężczyzny. Funkcjonariusze ustalają tożsamość ofiary. Ciało znaleziono w szybie windy.

Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą, technika kryminalistyki i prokuratora. Na tę chwilę jest za wcześnie, aby mówić o przyczynie śmierci, ale prawdopodobnie był to upadek z wysokści.

Ciało zabezpieczono do dalszych badań.

Nie była to pierwsza interwencja służb ratunkowych na tej budowie. W sierpniu ubiegłego roku zasłabł operator dźwigu, który, jak się okazało, był pijany. Więcej: Służby ratunkowe na budowie Centaurusa. Zasłabł operator żurawia [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA].

AKTUALIZACJA

Funkcjonariusze ustalili dane zmarłego.

- Ofiarą tego wypadku jest 28-letni mieszkaniec gminy Barczewo - wyjaśnił Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Jasio 2020-04-15 22:27:51 88.156.*.*
    Chciał się windą przejechać
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 10
  • gość 2020-04-15 16:19:01 88.156.*.*
    no to gruuuuuubo
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 4