A | A | A
V Święto ulicy Dąbrowszczaków już za nami (zdjęcia)
Jedna z najpiękniejszych ulic Olsztyna zabłysła dziś po raz piąty. Dzięki współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury z sąsiadami na jeden dzień ul. Dąbrowszczaków stała się ona miejscem kolorowych pikników, zabaw i różnorodnych występów artystycznych.
reklama
Tradycyjnie imprezie towarzyszył jarmark wraz z poczęstunkiem "kuroniówki".
Podczas imprezy w Muzeum Ulicy Dąbrowszczaków można było zobaczyć wystawę pod tytułem "Przemiany od lat 80-tych".
Źródło: własne










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz