Uwaga, kierowcy! W centrum miasta będą kolejne utrudnienia [SCHEMAT]

Uwaga, kierowcy! W centrum miasta będą kolejne utrudnienia [SCHEMAT]
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. ekomobilny.olsztyn.eu

Już jutro na kierowców i pieszych w centrum miasta czekają kolejne utrudnienia w ruchu. Na ul. Kajki będą wykonywane prace wykończeniowe, a przy rondzie Bema zostanie wytyczone tymczasowe przejście dla pieszych.

Na jutro zaplanowano prace wykończeniowe na ul. Kajki. Na dwa tygodnie zostanie wyłączona z ruchu połowa ulic od skrzyżowania z ul. Partyzantów do skrzyżowania z ul. Dąbrowszczaków. Ruch będzie dwukierunkowy. Z kolei w drugim etapie prac, także na dwa tygodnie, zostanie wyłączona z ruchu druga część ul. Kajki. Wtedy kierowcy będą poruszać się tylko w jedną stronę – od ul. Partyzantów do ul. Dąbrowszczaków.

Utrudnienia będą również przy rondzie Bema, gdzie będzie wykańczana wyspa kanalizująca. Na ul. Partyzantów, przy wjeździe na rondo, zostanie utworzone tymczasowe przejście dla pieszych. Wjazd na rondo będzie możliwy tylko z prawego pasa.

Natomiast w piątek, 24 maja, z ruchu zostanie wyłączony odcinek ul. 1 Maja do ul. Partyzantów w kierunku tunelu. Do znajdujących się tam posesji kierowcy dojadą tylko przez parking Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz