Uderzył w latarnię przy ulicy Żołnierskiej w Olsztynie [ZDJĘCIA]

Uderzył w latarnię przy ulicy Żołnierskiej w Olsztynie [ZDJĘCIA]
Zdarzenie na ulicy Żołnierskiej w Olsztynie
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

W piątek wieczorem kierujący samochodem marki Mitsubishi Colt uderzył w latarnię znajdującą przy ulicy Żołnierskiej w Olsztynie.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór tuż po godzinie 19. Kierujący samochodem marki Mitsubishi Colt jadąc w stronę centrum miasta uderzył w słup oświetleniowy znajdujący się przy ulicy Żołnierskiej, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Głowackiego.

Przyczyną wypadku naprawdopodobniej była zbyt duża prędkość oraz mokra nawierzchnia. Ruch tramwajów w stronę centrum został wstrzymany na kilkadziesiąt minut.

Chcieliśmy uzyskać więcej informacji o zdarzeniu, jednakże dyżurująca rzecznik prasowa nie była nam w stanie udzielić szerszych danych.

- Zdarzenie nie było groźne - powiedziała jedynie mł. asp. Izabela Kołpakowska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Galeria

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • Jarissimo 2018-08-26 11:55:27 86.111.*.*
  Mokre tory tramwajowe mogą być naprawdę niebezpieczne, uważam że głupotą jest robić torowiska na jezdni przeznaczonej dla samochodów. W tak małym mieście jak Olsztyn mogli pomyśleć nad innym rozwiązaniem.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 1
 • ojejeu 2018-08-26 09:32:49 37.8.*.*
  jak jest mokro to należy jechać wolno. Proste?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 1
 • pablo_pawlo 2018-08-25 06:42:39 37.248.*.*
  Tory tramwajowe w tym miejscu, kiedy spadnie deszcz są źródłem niebezpieczeństwa. Jest tam odcinek gdzie samochody jadą pasem jezdni, po którym biegną tory. Jadąc zgodnie z przepisami nie trudno tu o poślizg. Nie ma o tym ani słowa, błędy w tekście. Krótko - artykuł z du...y.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 12 4