Trzecie miejsce Stomilu w Pasym R-Gol Cup 2010

W turnieju halowym Pasym R-Gol Cup 2010, OKS Stomil Olsztyn zajął zaszczytne trzecie miejsce. Cały turniej wygrała ekipa Metylon Olsztyn, która w finale pokonała Błękitnych Pasym 3:2.

W swoim pierwszym grupowym meczu Stomil wygrał 3:0 z AZS UWM Olsztyn. W kolejnym doprowadzili do remisu z Ogórkami Olsztyn 1:1. Na turniej nie przyjechali gracze Wasyl Team. Do ćwierćfinału OKS Stomil Olsztyn awansował z pierwszego miejsca w grupie.


Mecze grupowe:

OKS Stomil Olsztyn 3:0 AZS UWM Olsztyn (Maciej Szostek, Paweł Podhorodecki, Marek Maleszewski)
OKS Stomil Olsztyn 3:0 (wo) Wasyl Team (Wasyl Team nie stawił się na mecz)
OKS Stomil Olsztyn 1:1 Ogórki Olsztyn (Paweł Podhorodecki)

W dalszej fazie rozgrywek drużyny podzielono na dwie grupy po trzy zespoły. OKS Stomil Olsztyn w pierwszym meczu tej fazy wygrał z Biotonem Olsztyn 4:0, a w drugim pokonał Metylona 2:1.

Grupa ćwierćfinałowa:

OKS Stomil Olsztyn 4:0 Bioton Olsztyn (Mateusz Różowicz x2, Paweł Podhorodecki, Maciej Szostek)
OKS Stomil Olsztyn 2:1 Metylon Olsztyn (Mateusz Różowicz, Paweł Podhorodecki)

W spotkaniu o wejście do finału "biało-niebiescy" przegrali z Błękitnymi Pasym po rzutach karnych 1:2. W regulaminowym czasie gry był wynik 2:2. Bramki dla Stomilu zdobyli Mateusz Różowicz oraz Maciej Szostek.

Półfinał:
Błękitni Pasym 2:2 k. 2:1 OKS Stomil Olsztyn (Mateusz Różowicz, Maciej Szostek)

Piłkarze Stomilu Olsztyn w meczu o III miejsce zmierzyli się z Ogórkami Olsztyn, z którymi zremisowali w grupie 1:1. "Biało-niebiescy" tym razem okazali się lepsi od swoich rywali i wygrali 3:1. Dwie bramki w tym meczu zdobył Jarosław Kaszuba, jedno trafienie dołożył Paweł Podhorodecki.

Mecz o III miejsce:
OKS Stomil Olsztyn 3:1 Ogórki Olsztyn (Jarosław Kaszuba x2, Paweł Podhorodecki)

Kadra OKS Stomil Olsztyn: Marek Maleszewski (1 gol) - Maciej Szostek (3 gole), Paweł Podhorodecki (5 goli), Jarosław Kaszuba (2 gole), Mateusz Różowicz (4 gole), Paweł Kaszubski, Tomasz Laskowski.

Źródło: stomil.olsztyn.pl/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz