Trwa Wystawa Małych Makiet Modelarskich. Kart wstępu nie było już przed otwarciem [ZDJĘCIA]

Trwa Wystawa Małych Makiet Modelarskich. Kart wstępu nie było już przed otwarciem [ZDJĘCIA]
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

W Centrum Techniki i Rozwoju Regionu ''Muzeum Nowoczesności'' Miejskiego Ośrodka Kultury przez cały weekend trwa pierwsza w naszym kraju Wystawa Małych Makiet Modelarskich. Zainteresowanie ekspozycją przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Bezpłatnych kart wstępu nie było już na kilkanaście godzin przed jej otwarciem.

Olsztyn gości pierwszą w Polsce Wystawę Małych Makiet Modelarskich. Ekspozycja ma miejsce w Centrum Techniki i Rozwoju Regionu "Muzeum Nowoczesności" Miejskiego Ośrodka Kultury, które znajduje się obrzeżach Parku Centralnego.

Podczas wystawy można zobaczyć prace niemieckich modelarzy, zaliczające się do europejskiej czołówki, które prezentowane były na wielu prestiżowych, europejskich wystawach.

Olsztynianie mają niezwykłą okazję podziwiać profesjonalnie zbudowane makiety, na których z niezwykłą starannością i dokładnością odwzorowane zostały najdrobniejsze szczegóły infrastruktury kolejowej. Małe makiety kolejowe zaprezentują polskiej publiczności: dr Franz Rittig, Wolfgang Stößer, Alexander Pesch, dr Michael Giersberg, Gerhard Peter oraz klub MEC 01.

W Centrum Techniki i Rozwoju Regionu znalazły się również dwie polskie makiety autorstwa Janusza Labudy oraz Leszka Lewińskiego i Sebastiana Marszała.

Wstęp na wystawę odbywa się wyłącznie za okazaniem Bezpłatnej Karty Wstępu. Jak się okazuje, zainteresowanie ekspozycją przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Bezpłatnych kart wstępu nie było już na kilkanaście godzin przed jej otwarciem.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • mam 2015-09-14 14:14:23 77.114.*.*
  nie wiem po co ta karta wstępu? nikt tego nie sprawdzał przy wejściu
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • MATii 2015-09-13 14:02:50 81.190.*.*
  bezpłatna karta wstępu :) po porostu jak taki sam tylko inny, chore
  Odpowiedz Oceń: 1 2 Zgłoś treść
 • TylkoJa 2015-09-12 11:40:08 89.228.*.*
  Coś wspaniałego. Fenomenalna rzecz. Wielki szacunek dla tych modelarzy.
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść