Imieniny: Agnieszki, Czesława
Data dodania: 2010-02-08 07:53

Iwona Starczewska

Traveland pokonany

W meczu 17 kolejki Ekstraklasy, Traveland Społem Olsztyn zmierzył się z Wisłą Płock. Niestety to gospodarze okazali się lepsi.

Spotkanie rozgrywane w Płocku lepiej rozpoczęli olsztyńscy szczypiorniści. Po dwóch trafieniach niezawodnego Boneczki, olsztynianie  prowadzili z Wisłą 2:0, a  chwilę później  3:1.

Niestety dobra passa nie trwała długo. W 9 minucie meczu to gospodarze uzyskali przewagę, którą utrzymali do końca pierwszej partii spotkania. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:8 dla Wisły.

W drugiej połowie nie było niestety lepiej. Mimo starań naszego zespołu i dobrym początku drugiej partii to wiślacy okazali się skuteczniejsi.

W ciągu ostatnich minut meczu  Wisła widocznie osłabła czego nasi zawodnicy nie zdołali wykorzystać. Ostatecznie Traveland przegrał z gospodarzami 20:32.

Traveland - Społem Olsztyn - Wisła Płock  20:32

Traveland: Wolański, Sokołowski - Waśko 1, Kopyciński, Frelek 2 (1k), Bartczak, Ćwikliński 4 (1k), Boneczko 5, Krawczyk 1, Szymkowiak, Urbanowicz 2, Kłosowski 3, Zyśk 1, Masiak 1

Wisła: Wichary - Piórkowski, Miszka 2 (1k), Paluch 1, Wiśniewski 10 (1k), Wuszter 1 (1), Kwiatkowski 1, Kuzelev 2, Zołoteńko 3, Twardo 5 (1k), Samdahl 4, Rumniak 3

Źródło: Własne